فروشگاه اینترنتی چیستور، یکی از کامل ترین و به روزترین بانک کتاب ها و DVD های آموزشی است. این مجموعه که توسط کارشناسان و فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و آزاد راه اندازی شده، شامل گروهی از تأمین کنندگان کتاب ها و دیگر محصولات کمک آموزشی با سابقه ای بیش از 25 سال است.

یکی از ویژگی های مهم چیستور، کامل بودن فهرست ناشران مختلف آموزشی از جمله گاج، خیلی سبز، مبتکران، الگو، قلم چی، مهروماه، پرتقال، ره پویان، نشر الگو، مشاوران آموزش، منتشران، نشر دریافت، نانو، چهارخونه، افرند، نارنج، کلک معلم، کاگو، کلاغ سپید، گامی تا فرزانگان و........ است که شامل تمامی مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی تا کنکور می باشد.

علاوه بر وب سایت چیستور، امکان خرید محصول،  از طریق تماس تلفنی، اینستاگرام، واتس اپ، تلگرام، روبیکا و آپارات برای کاربران ایجاد شده است.

سایت چیستور دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح  است.

امکان پرداخت درب منزل نیز برای مشتریانی که ترجیح می دهند قبل از پرداخت، محصول را دریافت نمایند فراهم شده است.

نقد و بررسی و مقایسه کتاب به لحاظ کمی و کیفی توسط رتبه های زیر 1000 کنکور سراسری انجام شده و این ارزیابی ها دائم به روز رسانی می شود تا بهترین انتخاب توسط دانش آموز صورت پذیرد.

امکان تماس با کارشناسان مجموعه از طریق فضای مجازی و یا تلفنی ایجاد شده تا در تمامی روزهای هفته، پاسخگویی به مسائل مخاطبان به خوبی صورت پذیرد.

در صورتی که مشتری موفق به یافتن محصول مورد نظر خود در سایت چیستور نشود، می تواند از طریق خود سایت، تماس تلفنی یا فضای مجازی به همکاران ما اعلام نموده تا در اولین فرصت سفارش ایشان آماده و ارسال گردد.

مشاوره صحیح جهت معرفی مناسب ترین محصول به مخاطب، تخفیف مناسب و سرعت در ارسال محصولات از اهداف اصلی مجموعه چیستور است که امیدواریم با عنایت خداوند و به دریافت و به کارگیری پیشنهادات سازنده ی مخاطبان فهیم، در این مسیر موفق تر از قبل عمل کنیم.

راه های ارتباطی:

اینستاگرام چیستور      تلگرام چیستور      ایمیل چیستور      واتساپ چیستور  

شماره های تماس:

021-66491518

 09105742765

آدرس فروشگاه :

تهران _ میدان انقلاب اسلامی _ خیابان منیری جاوید _ پلاک 74